مقالات - درب اتوماتیک
 
 


021-33975607-8
09124869105

درب اتوماتیک عمودگرد

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۴۸:۱۳ بعد از ظهر

درب اتوماتیک پارکینگی عمود گرد، بسیار محبوب و رایج برای ورودی های ماشین رو در مکان های تجاری یا املاک مسکونی می باشند. نحوه عملکرد این درب ها بدین صورت است که درب حول محور خود جهت حرکت به سمت بالا دوران می کند و بدنه درب به اندازه 90 درجه چرخیده و در راستای عمودی می ایستد، در نتیجه فضای به نسبت کمتری برای نصب و عملکرد نیاز دارند.


اطلاعات بیشتر

درب اتوماتیک تاشو

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۴۴:۴۲ بعد از ظهر

درب های اتوماتیک تاشو در مکانهایی که محدودیت فضا موضوع مورد توجه است، بسیار مناسب می باشند. درب های اتوماتیک تاشو درحقیقت ساختاری مشابه درب های اتوماتیک لولایی دارند با این تفاوت که انگارهر لت آن به دو نصف تقسیم شده و دو لت بدست آمده و به همدیگر لولا شده اند و در نهایت به جای دو لت لولا شده به دیوار، دو لت لولا شده به دیوارهای اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از آنها خواهیم داشت. در بعضی موارد که لازم است فقط درب به یک سمت دیوار لولا شود، درب های اتوماتیک تاشو شامل دو لت لولا شده به یکدیگر که یکی از آنها به یک سمت دیوار لولا شده است می باشد.


اطلاعات بیشتر

درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۴۱:۵۵ بعد از ظهر

درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال

درب های اتوماتیک سکشنال یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین انتخاب ها برای درب های پارکینگی می باشند و ساختاری بسیار زیبا در طرح های استیل و چوبی و رنگ های متنوع  و بسیار مستحکم وفوق العاده ایمنی دارند و حداقل فضای ورودی را اشغال می کنند. بدنه درب های اتوماتیک سکشنال از چندین پانل یا قطعه ساخته شده است که این پانل ها به هم وصل شده اند (توسط finger proof hinges به هم لولا شده اند) و با درزبندی مناسبی روی هم سوار شده اند.


اطلاعات بیشتر

درب اتوماتیک نفررو

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۳۶:۲۴ بعد از ظهر

با استفاده از درب بازکن های اتوماتیک درب های لولایی درمی یابید که چقدر آسان می توانید امنیت و آسایش را تضمین کنید. راه حل ایده آل برای درب ورودی لولایی نفررو، استفاده از درب باز کن اتوماتیک بازوی مفصلی با یک نوع از موتورایز کردن می باشد که سیستم موتورایز آن بسیار جمع وجور می باشد. این سیستم موتورایز به آسانی می تواند بر روی ستون های باریک نصب گردد، حتی اگر عرض  ستون فقط 10 سانتیمتر باشد.

 


اطلاعات بیشتر

درب اتوماتیک کرکره ای ( رول آپ )

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۳۲:۱۷ بعد از ظهر

درب های اتوماتیک کرکره ای ( رول آپ )

درب های اتوماتیک کرکره ای هم به صرفه و اقتصادی هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های اتوماتیک کرکره ای به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.


اطلاعات بیشتر

شرکت خدمات پاسارگاد