Automatic Vertical Pivot Lift Gates-درب اتوماتیک عمودگرد
 
 


021-33975607-8
09124869105

درب اتوماتیک عمودگرد

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۴۸:۱۳ بعد از ظهر

این درب ها برای تأسیساتی که نصب درب های اسلایدی به خاطر محدودیت فضای کنار محل قرار گرفتن درب امکان پذیر نیست، بسیار ایده آل هستند زیرا دارای مزیت صرفه جویی در فضای عملکردی می باشند.

درب های اتوماتیک پارکینگی عمودگرد ساختار  بسیار زیبایی دارند و برای مناطق مسکونی، ویلایی و تأسیسات تجارتی که زیبایی ساختمان اهمیت دارد  نیز به کار می روند. این درب ها در عملیات باز و بسته شدن سریع عمل می کنند و معمولاً بین 7 تا 12 ثانیه باز و بسته می شوند که ازتأخیر در تردد (عبور و مرور) جلوگیری کنند.

نصب درب اتوماتیک پارکینگی عمود گرد به صورت تک لنگه و یا دو لنگه می باشد و می تواند درب هایی در ابعاد بزرگ را شامل شود. درب اتوماتیک پارکینگی عمود گرد می تواند به سیستم کنترل ورودی های مختلف مانند کی پدهای  دیجیتال، کنترل رادیویی (ریموت)، کارت خوان ها و هم چنین به سیستم های مختلف امنیتی مانند حسگر های لوپ، لبه های امنیتی فتوسل ها و نیز باتری برای مواقع قطع برق وصل شود.

درب اتوماتیک پارکینگی عمود گرد از آنجا که به سیستم های امنیتی مجهز می باشد، در صورتی که مانعی را تشخیص دهد متوقف شده و یا جهت حرکتش معکوس می گردد. علاوه بر آن می تواند با تجهیزات کنترل ورودی اورژانسی که توسط پلیس و آتش نشانی استفاده می شود مجهز گردد.

مزیتهای درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد:

• به دلیل اینکه این نوع درب اتوماتیک برای باز و بسته شدن به سمت بالا دوران می کند، برای مناطقی که شرایط آب و هوایی طوری است که انباشتگی یخ و برف امکان عملکرد درب های اسلایدی را غیر ممکن می سازد، بسیار مناسب می باشند و به همین دلیل ساختار درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی ساخته می شوند تا برای نصب در تمامی شرایط آب و هوایی و دمایی به خصوص شرایط بد و سرما و برف شدید مناسب باشند.

• درب های اتوماتیک پارکینگی عمودگرد برای هر نوع از زمین های عملیاتی شامل زمین های کوهستانی و مسیرهای ماشین روی ناهموار بسیار سازگار و مناسب می باشند.

• درب اتوماتیک عمودگرد برای تأسیساتی که نصب درب های اسلایدی یا کانتیلور به خاطر محدودیت فضای کنار (پهلویی) محل قرار گرفتن درب امکان پذیر نیست، بسیار ایده آل هستند و موجب صرفه جویی در فضای عملکردی میشوند.تعداد بازدید: 2938
برچسب ها: درب اتوماتیک عمودگرد، درب کشویی، درب برقی، درب ریلی، درب اتوماتیک، راهبند، راهبند فک، راهبند فادینی، راهبند ایتالیایی، جک پارکینگی، کرکره برقی، درب لولایی، درب چند تکه، درب یک تکه چرخان، درب کرکره ای، درب سکشنال، اپراتور شیشه ای، اپراتور شیشه ای فک، درب اتوماتیک فک، درب اتوماتیک جنیوس، لایف، بی اف تی، وی تو، جنیوس، فک، فادینی، راهبند هیدرولیک، سیستم های هیدرولیکی، جک هیدرولیک.,
شرکت خدمات پاسارگاد