Garage Sliding Automatic Door-درب اتوماتیک گاراژ ( کشویی یا اسلایدینگ )
 
 


021-33975607-8
09124869105

درب اتوماتیک گاراژ ( کشویی یا اسلایدینگ )

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۲۸:۰۸ بعد از ظهر

درب بازکن های اتوماتیک گاراژ ( کشویی یا اسلایدینگ )

نوعی از درب بازکن های اتوماتیک هستند که معمولاً در کاربردهای صنعتی، بازرگانی و تجاری استفاده می شوند.

هم چنین برای سیستم های اتوماسیون درب ورودی پارکینگ مسکونی که فضای ماشین رو ( به عنوان یک فاکتور اساسی ) با محدودیت مواجه است، درب بازکن های اتوماتیک کشویی یک انتخاب عالی می باشند. درب های اتوماتیک کشویی بسیار در برابر باز شدن های نا خواسته توسط نیروهای بیرونی مقاوم هستند. درب های اتوماتیک کشویی می توانند از بسیاری مواد مثل آهن، آلومینیوم یا چوب ساخته شوند.

 

 

 

درب اتوماتیک کشویی برای عرض گشایش وسیع یک انتخاب عالی است به خصوص وقتی که شما به دنبال سیتم اتوماسیون درب با هزینه بهینه، کارا و اثربخش باشید به این دلیل که فقط یک موتور گیربکس منفرد برای انجام عملیات باز گشایی درب کشویی نیاز است.

تکنسین مربوطه می تواند به شما در انتخاب بهترین راه حل مربوط به درب کشویی برای خانه یا محل کارتان یاری کند.

درب اتوماتیک کشویی معمولاً یک درب منفرد می باشد ( از یک لت تکی ریلی تشکیل شده است ) که توسط چرخ دنده بر روی یک خط سیر مشخص می لغزد. از این رو این درب ها به یک فضضای دراز و باریک جهت باز و بسته شدن نیاز دارند. درب های اتوماتیک گاراژ ( کشویی ) برای ورودی های عریض، ورودی هایی که در سراشیبی واقع شده اند، و یا مکانهایی که فضای داخلی ملک برای باز شدن درب های اتوماتیک لولایی کافی نیست، بسیار مناسب می باشند.

زمانی که شما می خواهید سیستم موتور گیربکس جهت درب اتوماتیک گاراژ مطابق با خواسته خودتان انتخاب کنید لازم است وزن درب را بررسی کنید و در صورت لزوم طول درب را نیز بدانید.

برای ایجاد بیشترین امنیت در حالت بسته شدن درب، می توان درب های اتوماتیک گاراژ را به سیستم "لبه های حساس" مجهز کرد که با عملیات ردیابی ضد برخورد با مانع حرکت درب را در حین برخورد با مانع متوقف می کند و در حالتی مسیر حرکت مسدود شود جهت حرکت را معکوس می گرداند بنابراین از صدمه به افراد و اشیاء جلوگیری می کند.

وزن ساختار درب کشویی چقدر باشد؟

سیستم هاب درب بازکن اتوماتیک پارکینگ مسکونی از وزن 300 کیلوگرم تا انواع سنگین آن یعنی 600 تا 1000 کیلوگرم موجود می باشد. از موتور گیربکس های درب اتوماتیک گاراژ می توان برای اتوماتیک کردن دروازه های سنگین برای درب های عریض که معمولاً در مراکز خرید، مکان های صنعتی و بیمارستان ها به کار می روند، استفاده کرد.

 

 

اتوماسیون های درب گاراژ طوری طراحی شده اند که دروازه هایی که وزن بالای دو و نیم تن دارند را کنترل کنند و بیشترین امنیت عملیاتی و عملکرد طولانی مدت ( عمر طولانی ) قابل اطمینانی را تحت هر شرایط جوی تضمین نمایند.

و سر انجام ...

اکنون دیگر نیازی نیست تا از ماشین پیاده شوید تا درب پارکینگ ساختمان را باز کنید بلکه با استفاده از درب بازکن های اتوماتیک گاراژ در عرض چند ثانیه به شما اجازه می دهد به آسانی وارد ساختمان شوید و به سرعت آن را ترک کنید. و به خاطر وجود تجهیزات ایمنی فوق العاده می توانید امنیت و حفاظت قابل اطمینان از ملک خود را به خصوص در برابر ورود افراد متفرقه تضمین کنید.


تعداد بازدید: 2079
برچسب ها: درب بازکن های اتوماتیک گاراژ، درب کشویی، درب اسلایدینگ، درب برقی، درب ریلی، درب اتوماتیک، راهبند، راهبند فک، راهبند فادینی، راهبند ایتالیایی، جک پارکینگی، کرکره برقی، درب لولایی، درب چند تکه، درب یک تکه چرخان، درب کرکره ای، درب سکشنال، اپراتور شیشه ای، اپراتور شیشه ای فک، درب اتوماتیک فک، درب اتوماتیک جنیوس، لایف، بی اف تی، وی تو، جنیوس، فک، فادینی، راهبند هیدرولیک، سیستم های هیدرولیکی، جک هیدرولیک.,
شرکت خدمات پاسارگاد